Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen bekerwedstrijden

Hieronder vindt u de uitslagen van dit weekend: 

 

Vrijdag,8 september, 2017

 

Groep 1 65

RKMVC 1 - Weltania 1: 0- 13 (0-5)

 20. 0-1 Ron Okonski,22. 0-2 Sjors van Velzen, 33. 0-3 Sjors van Velzen, 34. 0-4 Sebastiaan van Middegaal, 40. 0-5 Sjors van Velzen,55. 0-6 Willem Bindels, 57. 0-7 Sjors van Velzen,66. 0-8 Willem Bindels,72. 0-9 Sander Thuenissen,75. 0-10 Willem Bindels,81. 0-11 Job Grooten,85. 0-12 Willem Bindels,89. 0-13 Willem Bindels.

 

Zaterdag, 9 september, 2017

 

Groep 1 02

Volkel 1 - FC de Rakt : 5-0 (3-0)

9. 1-0 Onbekend,10. 2-0 Onbekend, 23. 3-0 Onbekend, 64. 4-0 Onbekend, 68. 5-0 Onbekend.

 

Groep 1 10

SIOL 1 - Sambeek 1  : 4-1 (1-1)

18. 0-1 Onbekend, 45. 1-1 Djavano Amunupunnjo, 76. 2-1 Daniel Ilic, 78. 3-1 Lloyd Hoegen.

 

Groep 1 11

Ollandia 1 - Schijndel/DE WIT 1 : 0-3 (0-2)

 

Groep 1 12

Boekel Sport 1 - Avesteyn 1 : 4-3 (2-3)

2. 0-1 Rick Visser, 11. 0-2 Stan Bosch, 21. 1-2 Tim Schuijers, 30. 1-3 Rick Vissers, 35. 2-3 Twan Merks, 83. 3-3 Jelle Bouwmans, 95. 4-3 Jelle Bouwmans.

 

Groep 1 14

Volharding 2 - V.V. Holthees-Smakt 1 : 16-2 (5-2)

9. 0-1 Nico Cox, 9. 1-1 Frank Reijnders, 12. 2-1 Rob van Bussel, 13. 3-1 Jaap Rutten, 14. 4-1 Rik Geurts, 20. 4-2 Ser van Es, 27. 5-2 Frank Reijnders, 49. 6-2 Kas v.d. Bosch, 52. 7-2 Rik Geurts, 55. 8-2 Rik Geurts, 58. 9-2 ED, 60. 10-2 Frank Reijnders, 66. 11-2 Rik Geurts, 72. 12-2 Daan Arts, 72. 13-2 Kas v.d. Bosch, 74. 14-2 Rob van Bussel, 80. 15-2 Rik Geurts, 82. 16-2 Kas v.d. Bosch.

Stormvogels'28 1 - RESIA 1: 4-2 (2-1)

24. 1-0 Thomas Creemers, 30. 2-0 Jimmy Janssen, 34. 2-1 Tim Michiels, 60. 2-2 Sjors Groenen, 88. 3-2 Thomas Creemers, 90. 4-2  Kevin Peeters.

 

Groep 1 16

EWC'46 1 - VIOS'38 1 : 3-0 (1-0)

36. 1-0 Koen Stevens, 65. 2-0 Max Verstraelen, 75. 3-0 Jerry Driessen.

 

Groep 1 21

Bruheze 1 - SC Helmondia 1 : 3-0 (1-1)

24. 1-0 M. Cooijman, 26. 2-0 R. Kemper, 56. 3-0 L. Hertogs.

 

Groep 1 23

Mierlo Hout 1 - ELI 1 : 14-0 (4-0)

1-0 Mezziani, 2-0 Rooijackers, 3-0 Vereijken, 4-0 Meeuwsen, 5-0 Vereijken, 6-0 Vereijken, 7-0 Meeuwsen, 8-0 Vereijken, 9-0 Rooijackers, 10-0 Meeuwsen, 11-0 Meeuwsen, 12-0 van Maaswaal, 13-0 Rooijackers, 14-0 van Maaswaaal.

 

Groep 1 24

SJVV 1 - S.V. Oostrum 1: 3-2 (1-1)

5. 0-1 Wildschut, 20. 1-1 Nooijen, 60. 1-2 Vergeldt, 73. 2-2 Munsters, 78. 3-2 Grunsven.

Groep 1 26

MULO 1 - MVC 1 : 2-3 (1-1)

20. 1-0 Revelino Kawarmala, 35. 1-1 Gigi Manders, 49. 2-1 Revelino Kawarmala, 69. 2-2 Dirk Figee,77. 2-3 Bart Siebers.

Olympia Boys 1 - Lierop 1 : 2-7 (1-3)

 

Groep 1 29

Panningen 1 - Egchel 1 : 6-1 (2-1)

38. 0-1 Onbekend, 42 1-1 Ilias A, 44. 2-1 Ilias A, 70. 3-1 Remco Litjens, 81. 4-1 Youri v.d. Hurk, 86. 5-1 Idriss, 89. 6-1 Youri v.d. Hurk.

 

Groep 1 30

Neerkandia 1 - America 1: 2-3 (1-1)

 1-0 Willie Mennen, 1-1 Bas ?, 1-2 Onbekend, 2-2 Willem Pijnenburg, 2-3 Onbekend.

Groep 1 37

Bieslo 1 - Belfeldia 1: 1-2 (1-1)

9. 0-1 Kevin Lopez, 33. 1-1 Tnze Puts, 71. 1-2 Kevin Lopez.

 

Groep 1 38

Laar 1 - MMC Weert 1:  1-1 (1-0)

4. 0-1 Nabil Benhammou. 77. 1-1 Onbekend.

 

Groep 1 43

Linne 1 - MBC'13 1: 5-0 (2-0)

 

Groep 1 50

VV ALFA SPORT 1 - Doenrade 1:  5-2 (2-1)

23. 1-0 Feddo Mobers, 25. 1-1 Lorenso Boer, 26. 2-1 Tristan Yigit, 55. 3-1 Feddo Mobers, 62. 3-2 Lorenso Boer, 65 4-2 Henry Prescott, 82. 5-2 Henry Prescott.

 

Groep 1 52

UOW '02 1 - Abdissenbosch 1: 1-0 (1-0)

45. 1-0 Dennis Systermans.

 

Groep 1 54

Kakertse Boys 1 - Heksenberg 1: 0-2 (0-1)

0-1 Mikey Olijve, 0-2 Ayoup Tamoukh.

 

Groep 1 55

De Leeuw 1 - NEC92/vloerenboulev. 1: 7-2 (2-0)

1-0 Stan Schilperoort, 2-0 Zico Bock, 3-0 Zico Bock, 3-1 Onbekend, 4-1 Jorrit Haest, 5-1 Zico Bock, 6-1 Guy Tuncbilek, 6-2 Onbekend, 7-2 Matthijs Peters.

 

Groep 1 66

SVM 1 - Spaubeek 1: 0-3 (0-2)

6. 0-1 Sean Cobben, 39. Sjeerd Ouwehand, 81. 0-3 Kevin Scholten.

 

Groep 1 68

Geertruidse Boys 1 - Keer 1: 1-2 (1-1)

 

Groep 1 L62

Nivo Sparta 1 - Leones 1: 2-3 (1-1)

0-1 Onbekend, 1-1 Willem Looijen, 1-2 Onbekend, 2-2 Willem Looijen, 2-3 Onbekend.

 

Groep 1 L66

Venlosche Boys 1 - Sportclub Irene 1: 1-1  (1-0)

9. 1-0 Jerry Sluter, 78. 1-1 Ahmed Ammi.

 

Groep 1 L67

Deurne 1 - Erp 1: 3-0 (1-0)

1-0 Maarten Vos, 2-0 Harm v.d. Steen, 3-0 Harm v.d. Steen.

 

Groep 1 L73

Bekkerveld 1 - Best Vooruit 1: 2-0 (2-0)

5. 1-0 Tom Pouls, 29. 2-0 Nigel Bougard.

 

 

zondag, 10 september, 2017

 

Groep 1 01

Ruwaard 1 - Nulandia 1: 0-19  (0-8)

 5. 0-1 Rens Rovers, 6. 0-2 Geert Korsten, 11. 0-3 Geert Korsten, 26. 0-4 Teun van der Sangen, 34. 0-5 Rik Korsten, 37. 0-6 Tom van de Ven, 39. 0-7 Geert Korsten, 43. 0-8 Tom van de Ven, 48. 0-9 Wessel van der Heijden, 57. 0-10 Geert Korsten, 68. 0-11 Teun van der Sangen, 71. 0-12 Tom van der Ven, 72. 0-13 Bart Tielemans, 75 0-14 Geert Korsten, 78. 0-15 Tom van de Ven, 83. 0-16 Tom van de Ven, 88. 0-17 Tom van de Ven, 90. 0-18. Marco van Lokven, 91. 0-19 Tom van de Ven.

Nooit Gedacht 1 - Maaskantse boys 1: 6-0

 

Groep 1 02

Odiliapeel/Braks Groep 1 - Juliana Mill 1: 0-3 (0-1)

25. 0-1 Jelle Staal, 51. 0-2 Tom Heerbaart, 87. 0-3 Andy Veld.

 

Groep 1 03

FC Schadewijk 1 - SBV 1: 7-2 (3-1)

Berghem Sport 1 - Ulysses 1: 2-0

 

Groep 1 04

VCA 1 - HBV 1 : 1-4 (1-3)

16. 0-1 Siem ten Haaf, 21. 0-2 Teun Cuppen, 26. 1-2 Onbekend, 45. 1-3 Teun Cuppen, 76. 1-4 Teun Cuppen.

Gassel 1 - Hapse Boys: 1-1

Doelpunt Hapse Boys: Tom Meyer.

 

Groep 1 05

VCO 1 - UDI'19/CSU 2: 0-4

O.K.S.V. 1 - FC Uden 1: 2-1

 

Groep 1 06

SCV'58 1 - Achilles Reek 1: 3-4

DAW 1 - Cito 1: 6-1 (2-0)

29. 1-0 Bart Vos, 45. 2-0 Mark Megans, 50. 3-0 Mark Megans (PEN), 65. 4-0 Mark Megans (PEN), 75. 5-0 Corik Megans, 79. 5-1 Alper Alici, 84. 6-1 Mark Megans.

 

Groep 1 07

Vianen Vooruit 1 - Estria 1: 3-2 (2-0)

25. 1-0 Mart Nuijen, 31. 2-0 Rens van Dongen (ED), 53. 2-1 Rens van Dongen, 65. 3-1 Mark Daamen, 90. 3-2 Jeroen Peters.

SES 1 - Festilent 1: 0-1 (0-1)

35. 0-1 J. Cuppen.

 

Groep 1 08

Ravenstein 1 - SDDL 1: Gestaakt

 

Groep 1 09

WHV 1 - Herpinia 1: 0-8 (0-6)

13. 0-1 Ivo van Aalst, 31. 0-2 Ivo van Aalst, 33. 0-3 Willem van Ras, 35. 0-4 Ivo van Aalst (PEN), 42. 0-5 ED, 42. 0-6 Rick Staassen, 69. 0-7 Joran van Geffen, 83. 0-8 Bjorn Manders.

Sparta'25 1 - Vorstenbossche Boys 1: 7-0(1-0)

6. 1-0 Jeremy Raaymakers, 48. 2-0 Joost Ankersmit, 50. 3-0 Robbert van Lankveld, 60. 4-0 Rene Brouwers, 63. 5-0 Rene Brouwers, 74. 6-0 Michiel Koot, 77. 7-0 Joost Ankersmit.

 

Groep 1 10

Olympia'18 1 - Toxandria 1: 0-4 (0-1)

44. 0-1 Melvin van Lankveld, 57. 0-2 Rens van Wit (PEN), 81. 0-3 Mitch Verstraaten ED, 87. 0-4 Jeroen Rongen.

 

Groep 1 11

DVG 1 - Boskant 1: 3-1 (1-1)

19. 0-1 Rens v.d. Wijdeven, 45. 1-1 Bart de Wint, 50. 2-1 Daan Voets, 85. 3-1 Bart de Wint.

 

Groep 1 12

RKVV Keldonk 1 - Boerdonk 1: 3-6 (2-1)

0-1 Tim van Alphen, 1-1 Kevin Voers, 2-1 Kevin Voers, 2-2 Jordie van Schijndel, 3-2 Luuk van Haandel, 3-3 Roel van Alphen, 3-4 Juul Savelberg, 3-5 Stan Hendriks, 3-6 Tim van Alphen.

 

Groep 1 13

SCMH 1 - Gemert 2:  2-3 (2-2)

6. 0-1 Onbekend, 21. 1-1 Mike Linders, 36. 1-2 Onbekend, 40. 2-2  Mike Linders, 71. 2-3  Onbekend.

Handel 1 - Elsendorp 1: 3-0 (2-0)

9. 1-0 Rob Manders, 34. 2-0 Mark de Waard, 59. 3-0 Rob Manders.

 

Groep 1 15

De Zwaluw 1 - Vitesse'08 1:  2-4 (2-1)

12. 1-0 Stan Geurts, 44. 1-1 Niek Hendriks, 45. 2-1 Willem van Haren, 48. 2-2  Thymo Zeelen, 78. 2-3 Bassim Sayeb, 87. 2-4  Acheraf Mabtoul.

HRC'27 1 - V.V. Achates 1: 0-4

 

Groep 1 16

Heijen 1 - Montagnards 1: 2-5 (0-3)

21. 0-1 Jens Kennissen (PEN), 31. 0-2 Mohammed Fuaad, 44. 0-3 Cas Jacobs, 60. 1-3 Niels Warbeke, 75. 2-3 Niels Warbeke, 83. 2-4 Angelo Kraus, 91. 2-5 Cas Jacobs.

 

Groep 1 17

Excellent 1 - Fiducia 1: 4-0

Merselo 1 - DSV 1: 3-0 (0-0)

1-0 Gijs Coender, 2-0 Bart Verheijen, 3-0 Bart Verheijen, 4-0 Jelle v.d. Lisdonk.

 

Groep 1 18

BVV'27 1 - SV Milsbeek 1: 1-1

20. 0-1 Onbekend, 80. 1-1 Jimmy Lucassen.

SVEB 1 - Astrantia 1: 3-2

 

Groep 1 19

De Willy's 1 - Menos 1: 3-0

Constantia 1 - SVS 1: 2-0 (1-0)

10. 1-0 Ruud van Duijnhoven, 58. 2-0 Ruud van Duijnhoven.

 

Groep 1 20

Mariahout 1 - WEC 1: 3-2 (1-0)

Nijnsel/TVE Reclame 1 - Avanti'31 1: 1-2

 

Groep 1 21

Bavos 1 - Milheezer Boys 1 : 3-1

 

Groep 1 22

Eindse Boys 1 - Merefeldia 1: 2-3 (0-2)

38. 0-1 Jay Stals, 45. 0-2 Ken Boonen, 65. 0-3 Ken Boonen, 74. 1-3 Nick Verheijen.

SSE 1 - Stiphout Vooruit 1:  0-2 (0-2)

15. 0-1 Teun Welten, 40. 0-2 Davey van Bokhoven.

 

Groep 1 23

Someren 2 - S.V. Brandevoort 1: 2-0 (1-0)

4. 1-0 Maico Meulen, 48. 2-0 Fabio Peters.

 

Groep 1 24

SVOC'01 1 - SPV 1: 3-4

0.1 Onbekend, 1-1 Danny Houwen, 2-1 Rob Houwen, 3-1 Rik Kleevel, 3-2 Onbekend, 3-3 Onbekend, 3-4 Onbekend.

 

Groep 1 25

SV United 1 - Leunen 1: 1-5 (1-2)

1-0 Stef Kersten, 1-1 Guus Nelissen, 1-2 Stefan Jacobs, 1-3  Frank Gielens, 1-4 Thomas Weijs, 1-5 Thomas Litjens.

Ysselsteyn 1 - Liessel 1: 0-0

 

Groep 1 27

Mifano 1 - RKPVV 1: 4-1 (1-0)

1-0 Dirks Borst, 2-0 Rowan Verberne, 3-0 Rowan Verberne, 3-1 Johan v.d. Laak, 4-1 Maurice van Hoof.

ASV'33 1 - Oranje Zwart Helmond 1:  2-4 (0-1)

23. 0-1 Thomas Fritsen, 45. 1-1 Onbekend, 60. 1-2 Rene de Vries, 69. 2-2 Onbekend, 83. 2-3 Thijs van Uden.

 

Groep 1 28

Rood Wit'62 1 - DEV Arcen 1: 3-1 (1-0)

22. 0-1 Onbekend, 85. 1-1 Gideon Pieschiel (PEN).

IVO 1 - Sporting S.T. 1 : 6-0 (4-0)

21. 1-0 Rick Verbeek, 32. 2-0 Jens Hegger, 34. 3-0 Rens Kuijpers, 35. 4-0 Duncun Nikkelen, 46. 5-0 Juul Heiligers, 58. 6-0 Bas Broekaart.

 

Groep 1 29

Baarlo 1 - GFC'33 1: 0-1 (0-0)

46.0-1 Thei Breukers

 

Groep 1 30

Meterik 1 - Grashoek 1: 2-0 (1-0)

15. 1-0 Piet Steeghs, 85. 2-0 Ruud Janssen.

 

Groep 1 31

S.V. Lottum 1 - VVV'03 1: 2-0

FCV-Venlo 1 - vv VOS 1: 6-1 (0-0)

59. 1-0 Onbekend, 68. 1-1 Danny Alberts, 77. 2-1 Onbekend, 79. 3-1 Onbekend, 87. 4-1 Onbekend, 89. 5-1 Onbekend, 93. 6-1 Onbekend.

 

Groep 1 32

BEVO 1 - Melderslo 1 : 0-4

Kronenberg 1 - RKMSV 1: 0-8

 

Groep 1 33

MVC'19 1 - Hegelsom 1 : 2-1 (2-1)

36. 0-1 Onbekend, 40. 1-1 Daan Peeters, 42. 2-1 Joris Timmermans.

Helden 1 - Koningslust 1: 4-0 (3-0)

26. 1-0 Joep Lenders, 29. 2-0 Mike van Lier, 37. 3-0 Mike van Lier, 80. 4-0 Tom Peters

 

Groep 1 34

Swalmen 1 - Boekoel 1: 7-0

VV Kessel 1 - Kwiek Venlo 1: 0-3 (0-1)

 

Groep 1 35

H.B.S.V. 1 - TSC'04 1: 1-1 (0-0)

48. 0-1 Onbekend, 49. 1-1 Moreno Walda.

Reuver 1 - VCH1: 2-0 (0-0)

1-0 Jorn Huys, 2-0 Gilles Puts.

 

Groep 1 36

Heythuysen 1 - Oranje Blauw'15 1: 1-2 (0-1)

44. 0-1 Kay Vonck, 56. 1-1 Tom van Lier, 76. 1-2 Kay Vonck.

RKAVC 1 - SVH'39 1: 2-3

 

Groep 1 37

EMS/RFC 1 - RKSVN 1: 8-0 (3-0)

 

Groep 1 38

SVVH 1 - FC Oda 1: 0-9

 

Groep 1 39

Haelen 1 - Roggel 1: 0-2 (0-2)

Altweerterheide 1 - ONDO 1: 0-2

 

Groep 1 40

DESM 1 - Crescentia 1: 5-1 (2-0)

1-0 Levy Gobbels, 2-0 Luuk Rietjens, 3-0 Kevin Soeters, 4-0 Stephan Coolen, 5-0 Levy Gobbels, 5-1  Onbekend.

RKESV 1 - RKSVO 1: 3-3 (2-1)

14. 0-1 Chreson Geuns, 21. 1-1 Dave Heijkers, 37. 2-1 Dirk Winkelmolen, 52. 2-2 Joey de Bruin, 75. 2-3 Joey de Bruin, 86. 3-3 Cas Jansen.

 

Groep 1 41

RKSVV 1 - Stevensweert 1: 1-1 (0-1)

36. 0-1 Dion Geurts, 49. 1-1 Serge Stultiens.

SVSH 1 - VV GKC/RKHVC:  1-2

 

Groep 1 42

Horn 1 - RKVB 1: 1-1

Leveroy 1 - St. Joost 1: 1-1(0-0)

49. 1-0 Bart Cillekens, 67. 1-1 Yanick Metsemakers.

 

Groep 1 43

RIOS'31 1 - VV HEBES 1: 0-3 (0-0)

 

Groep 1 44

Sportclub Leeuwen 1 - SVC 2000 1: 0-3

St Odiliënberg 1 - Vesta 1: 0-1

 

Groep 1 45

Brevendia 1 - FC Maasgouw 1: 7 September vooruit gespeeld. 3-1 (2-1)

4. 0-1 Onbekend, 21. 1-1 Joris Heuvelmans, 30. 2-1 Tim in den Kleef, 72. 3-1 Tim in den Kleef

Walburgia 1 - Roosteren 1: 1-7 (1-2)

20. 1-0 Ivo van Helden, 35. 1-1 Mike Streukens, 44. 1-2 Roel Strooper, 47. 1-3 Bjorn Leurs, 60. 1-4 Sergio Demandt, 63. 1-5 Bjorn Leurs, 70. 1-6 Roel Strooper, 80. 1-7 Erwin Vanneer.

 

Groep 1 46

VV Zwentibold 1 - Lindenheuvel-H ́bloem 1: 0-4 (0-3)

20. 0-1 Eric van Loo, 25. 0-2 Eric van Loo, 35. 0-3 Marchello, Paterek, 60. 0-4 Hicham Igffa.

Obbicht 1 - Urmondia 1: 3-1 (2-0)

1-0 Lars Toonen, 2-0 Yord Conjour, 2-1 Maurice Hamstra, 3-1 Djim van Blundert.

 

Groep 1 47

OVCS 1 - HBC'09 1: 1-0 (1-0)

13. 1-0 Rik de Hoogh.

DVO 1 - RKVV Neerbeek: 4-0

 

Groep 1 48

FC Geleen Zuid 1 - FC RIA: 3-0 (2-0)

19. 1-0 Sem van Mulkom, 45 2-0 Dennis Hendrix, 90. 3-0 Jordi van Leeuwen.

Sanderbout 1 - Susterse Boys 1: 1-0

 

Groep 1 49

IVS 1 - Armada 1: 3-1

Geulsche Boys 1 - Haslou 1: 1-6 (0-4)

29. 0-1 Rowan Roumen, 33. 0-2  Bas Thijssen, 40. 0-3 Lars van Lienen, 44. 0-4 Jesse Hendrix, 55. 0-5 Max Niesen, 80. 0-6 Ruud Cleassen, 90. 1-6 Richard Temister.

 

Groep 1 50

Born 1 - Slekker Boys: 4-0 (1-0)

41. 1-0 Diaro Smit, 47. 2-0 Kevin Dohmen, 53. 3-0 Kevin Dohmen, 78. 4-0 Vince Dullens.

 

Groep 1 51

Schinveld/Arx ICT 1 - SV Brunssum 1: 1-4 (1-2)

Conventus'03 1 - Jabeek 1: 4-2

 

Groep 1 52

Sporting Sittard'13 1 - Sylivia 1: 3-0 (2-0)

20. 1-0 Ashraf Ejjari, 44. 2-0 Ashraf Ejjari, 50. 3-0 Romile Naudin.

 

Groep 1 53

Amstenrade 1 - RKDFC1:  1-1 (0-0)

Schimmert 1- Vaeasrade 1: 1-3 (1-1)

17. 0-1 Jesse Pinckers, 45. 1-1 Gino Quadenm, 78. 1-2 Stan Willems, 82. 1-3 Stan Willems.

 

Groep 1 54

Rimburg 1 - SVN/BtB Consultancy 1: 1-4 (1-3)

1-0 Michel van Werven, 1-1 Raoul Erkens, 1-2 Raoul Erkens, 1-3 Robbert van Esburg, 1-4 Mitchel Mertens.

 

Groep 1 55

Passart-VKC 1 - Langeberg 1: 0-5 (0-1)

22. 0-1 Rohmkens, 60. 0-2 Onbekend, 70. 0-3 Houben, 74. 0-4 Houben, 76. 0-5 Houben.

 

Groep 1 56

Eikenderveld 1 - Daalhof 1: 1-6

FC Bemelen 1 - Leonidas W. 1: 0-2

 

Groep 1 57

I.B.C.'03 1 - Havantia 1: 3-1

vv SCM 1 - RKVVL/Polaris 1: 2-1 (2-0)

26. 1-0 Patrick Crijns, 38. 2-0 Marco Willems, 2-1 Onbekend.

 

Groep 1 58

Sporting Heerlen 1 - RKHBS 1: 6-0 (2-0)

1-0 Dylano van Dijk, 2-0 Jeroen Lemmens, 3-0 Dylano van Dijk, 4-0 Liam Vente, 5-0 Jesper Sporken, 6-0 Wesley van Dijk.

SV Nyswiller 1 - KCC'13 1: 1-4

 

Groep 1 59

RKASV 1 - SVE 1: 2-3 (1-2)

RVU 1 - Willem I 1: 3-1

 

Groep 1 60

BMR 1 - SVME 1:  1-3 (0-1)

14. 0-1 Didier Doijen, 52. 0-2  Didier Doijen, 85. 0-3 Rick Limbourg, 88. 1-3 Chris Bessems.

SNC'14 1 - Rood Groen LVC'01: 1-3

 

Groep 1 61

Partij 1 - RKSVB 1: 3-1 (2-1)

1-0 Christian Frooijen, 2-0 Christian Frooijen, 2-1 Onbekend, 3-1 Tim Romelingh.

Sportclub Jekerdal 1 - Zwart Wit'19 1: 1-0

 

Groep 1 62

Walram 1 - Wijnandia 1: 0-2 (0-0)

51. 0-1 Stijn Winkens, 89. 0-2 Stijn Winkens.

Berg'28 1 - Sibbe 1: 3-1

 

Groep 1 63

VV Hellas 1 - Voerendaal 1: 0-1 (0-1)

FC Gulpen 1 - SV Hulsberg 1:  2-1 (0-0)

60. 0-1 Onbekend, 65. 1-1 Robin Horbach, 92. 2-1 Robin Horbach.

 

Groep 1 64

Haanrade 1 - KVC Oranje 1: 0-7 (0-4)

17. 0-1 Niels Lanckohr, 23. 0-2 Niels Lanckohr, 32. 0-3 Niels Lanckohr, 43. 0-4 Ruud van Hauten, 61. 0-5 Chris Frauenrath, 77. 0-6 Mitchell Flecken, 81. 0-7 Mitchell Flecken, 82. 1-7 Marco Paffen.

FC Kerkrade - West 1 - Vijlen 1: 5-5

 

Groep 1 65

RKTSV 1 - SVA 1: 3-3 (2-1)

1-0 S. Rafief, 2-0 S. Rafief, 2-1 T. Sluis, 2-2 M. Radermacher (ED), 2-3 A. Janssen, 3-3 J. Leeyen.

 

Groep 1 66

Bunde 1 - RKUVC 1: 1-1 (0-0)

 

Groep 1 67

SCG 1 - Heer 1: 1-3 (1-1)

0-1 Rene Thoma, 1-1 Dennis Collijn, 1-2 Danny Schreurs, 1-3 Rene Thoma.

SV Geuldal 1 - RKHSV 1: 0-2 (0-2)

 

Groep 1 68

WDZ 1 - RKVVM 1: 1-0

1-0 R. Scheppers.

 

Groep 1 72

De Valk 1 - Caesar 1: 4-3 (2-1)

0-1 Tom Peters, 1-1 ED, 2-1 Sherry Kindo Kamara, 2-2 Tom Peters, 3-2 Sherry Kindo Kamara, 3-3Tobias Tanger, 4-3 Jean-marce Clare

RPC 1 - Gestel 1: 1-2 (0-1)

0-1 Papito Koeks, 0-2 Papito Koeks, 1-2 Osfaldo Dias ED.

 

Groep L 61

Nemelaer 1 - Geusselt Sport 1: 4-0

Geldrop 1 - FC Eindhoven AV 1: 1-1

 

Groep 1 L62

Margriet 1 - DESO/Van Der Horst 1: 0-4 (0-3)

37. 0-1 Sefa Tasci, 41. 0-2 Sefa Tasci, 44. 0-3 Roy van Ottele, 73. 0-4 Sefa Tasci.

 

Groep 1 L63

Centrum Boys 1 - Volharding 1: 3-2 (2-2)

3. 1-0 Onbekend, 12. 1-1 Marc van Rens (PEN), 18. 1-2 Marc van Rens, 38. 2-2 Onbekend, 60. 3-2 Onbekend.

Blerick 1 - Wittenhorst 1: 0-4 (0-1)

23. 0-1 Willem Heijnen, 54. 0-2 Willem Heijnen, 70. 0-3 Marco Daniels, 72. 0-4 Thom Derks.

 

Groep 1 L64

Rhode 1 - FC Hoensbroek 1: 2-2 (2-2)

Rood Wit V 1 - Eijsden 1: 1-1 (0-1)

22. 0-1 Onbekend, 85. 1-1 Gideon Pieschel (PEN).

 

Groep 1 L65

Marvilde 1 - Heeswijk 1 : 3-1 (3-0)

1-0 Danny Das,  2-0 Danny Das, 3-0 Murtaza Nawabi, 3-1 Wouter van Dijke.

ZSV 1 - Veritas 1: 2-3 (1-1)

38. 1-0 Thijs Meulendijk, 40. 1-1 Jordi Beelen, 46. 1-2 Onbekend, 81. 2-2 Davy Althuijzen, 90. 2-3 Onbekend.

 

Groep 1 L66

SSS'18 1 - BSV Limburgia/Kamerland 1: 2-1

48. 1-0 Bas Joosten (PEN), 60. 1-1 Onbekend, 88. 2-1 Thomas Botden.

 

Groep 1 L67

VOAB 1 - De Ster 1: 0-2 (0-0)

74. 0-1 Maarten Neuhaus, 79. 0-2 Giel Piereij.

 

Groep 1 L68

V.V. Schaesberg 1 - Laura/Hopel Comb 1: 4-3

Oirschot V. 1 - RKVVO 1: 0-0

 

Groep 1 L69

Sportclub Susteren 1 - Someren 1: 1-0 (0-0)

51. 1-0 Boyd Stoffels.

 

Groep 1 L70

NWC 1 - Chevremont 1: 2-0 (1-0)

22. 1-0 Gianni Steijlen, 84. 2-0 Jeroen van Deursen.

 

Groep 1 L71

SHH 1 - Venhorst 1: 3-1

1-0 Swen Domburg, 1-1 Onbekend, 2-1 Swen Domburg (PEN), 3-1 Vic Jacobs.

Sparta'18 1 - SV Venray 1: 0-2 (0-0)

83. 0-1 Touratzdis, 86. 0-2 Touratzdis.

 

Groep 1 L73

Wilhelmina Boys 1 - SV Simpelveld 1: 1-0

 

Groep 1 L74

RKSV Minor 1 - Brabantia 1: 3-0 (1-0)

40. 1-0 Bremer, 43. 2-0 Amin Alalji, 70. 3-0 Amin Alalji

EFC 1 - GSV'28 1: 1-3 (1-0)

 

Groep 1 L75

RKSV Heeze 1 - Wilhelmina'08 1: 3-3 (2-0)

1-0 Onbekend, 2-0 Onbekend, 3-0 Onbekend, 3-1 Christophe Barera (PEN), 3-2 Christophe Barera, 3-3 Ricardo Kessels.

Rijen 1 - Scharn 1: 7-1