Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Programma donderdag 13 - en zaterdag 15 april!

Er zijn de laatste weken erg veel wedstrijden afgelast. Vandaar dat er een ontzettend druk programma is komend weekend. Hieronder vindt u een overzicht van alle inhaalwedstrijden van vanavond donderdag 13 april en komende zaterdag 15 april!

Afgelopen dinsdag werd er in de Vijfde Klasse B al één wedstrijd gespeeld:
Rimburg – Jabeek, uitslag: 3-1. 

Hieronder het overzicht voor vanavond en zaterdag, met dank aan Johan Hollanders voor het programma! 

Donderdag 13 april 

Klasse

Wedstrijd

 

 

Aanvangstijd

Eerste Klasse D

SV Venray

-

Someren

20:00

Derde Klasse A

BMR

-

Schimmert

19:30

Derde Klasse B

Centrum Boys

-

RKVV Neerbeek

18:30

Zaterdag 15 april 

Klasse

Wedstrijd

 

 

Aanvangstijd

Hoofdklasse B

OSS ’20

-

RKSV Nuenen

17:00

 

Halsteren

-

Quick

17:00

Eerste Klasse C

Nemelaer

-

RKTVV

18:30

 

Beerse Boys

-

Baronie

14:30

 

HVCH

-

AWC

18:00

Eerste Klasse D

ZSV

-

De Valk

18:00

Tweede Klasse F

Oirschot Vooruit

-

WSC

18:30

 

Erp

-

EVVC

18:30

Tweede Klasse G

UOW ‘02

-

RKSV Heer

18:00

Tweede Klasse H

Oranje Zwart

-

Mierlo Hout

18:00

 

IVO

-

EFC

18:00

 

Blerick

-

NWC

18:00

 

Wilhelmina

-

RPC

18:00

 

RKSV Heeze

-

RKVVO

18:30

Derde Klasse A

BMR

-

Langeberg

18:00

 

SV Simpelveld

-

Leonidas – W

18:00

 

VV Hellas

-

Schimmert

18:00

 

SVN

-

Voerendaal

18:00

Derde Klasse B

Centrum Boys

-

FC Geleen Zuid

18:00

 

FC Oda

-

RKVB

18:00

 

VV Hebes

-

VV Sittard

18:00

Derde Klasse C

HBSV

-

Liessel

18:00

 

SC Leeuwen

-

Haelen

18:00

 

GFC ‘33

-

Stormvogels ‘28

18:00

 

SJVV

-

Merefeldia

18:00

Derde Klasse D

DAW

-

Berghem Sport

18:00

Vierde Klasse B

Vaesrade

-

Rood Groen LVC ‘01

18:00

 

WDZ

-

Kakertse Boys

18:00

 

Zwart Wit ‘19

-

Weltania

18:00

 

RKTSV

-

Sylvia

18:00

Vierde Klasse C

Obbicht

-

RKFC Lindenheuvel/Heidebloem

18:00

 

Roosteren

-

Born

18:00

Vierde Klasse D

Stevensweert

-

FCV – Venlo

18:00

 

Swalmen

-

TSC ‘04

18:00

 

VVV ’03

-

RKAVC

18:00

 

SVC 2000

-

Kwiek Venlo

18:00

 

Bieslo

-

Rios ‘31

18:00

Vierde Klasse E

BEVO

-

ONDO

15:00

 

RKMSV

-

Leveroy

18:00

 

RKSVN

-

Helden

18:00

 

Maarheeze

-

SSE

18:00

 

Panningen

-

Brevendia

18:00

Vierde Klasse F

DEV – Arcen

-

Meterik

18:00

 

Montagnards

-

Olympia ‘18

17:00

 

Resia

-

SVEB

18:00

 

Ysselsteyn

-

SV Oostrum

18:00

Vierde Klasse G

Stiphout Vooruit

-

Bavos

18:00

 

MULO

-

Unitas ‘59

18:00

Vierde Klasse H

Herpinia

-

SIOL

18:00

 

SES

-

Achilles Reek

18:30

 

SDDL

-

Festilent

18:00

 

Cito

-

Estria

18:00

 

Toxandria

-

Constantia

18:00

Vierde Klasse I

DVG

-

Avesteyn

18:00

 

WHV

-

RKVV Keldonk

18:00

 

Maliskamp

-

Mariahout

18:00

 

VOW

-

WEC

18:00

 

Vorstenbossche Boys

-

SCI/Flynth

14:30

Vijfde Klasse A

RKMVC

-

FC Gulpen

18:00

 

Vijlen

-

SNC ‘14

18:00

Vijfde Klasse B

Rimburg

-

Abdissenbosch

18:00

 

Jabeek

-

Amstenrade

18:00

 

RKSVB

-

Doenrade

18:00

Vijfde Klasse C

HBC ‘09

-

Slekker Boys

18:00

 

St. Joost

-

IVS

18:00

 

GVCG

-

Conventus ’03

18:00

 

Vesta

-

Limbricht

18:00

Vijfde Klasse D

Boekel

-

SVVH

18:00

 

RKSVV

-

SVSH

18:30

 

Eindse Boys

-

Heythuysen

18:00

 

Altweerterheide

-

Roggel

18:00

Vijfde Klasse E

RKDSO

-

Grashoek

18:00

 

Reuver

-

Hegelsom

18:00

 

Egchel

-

Kronenberg

18:00

 

Koningslust

-

America

18:00

 

Sporting S.T.

-

SV Lottum

18:00

Vijfde Klasse F

Ollandia

-

Nederwetten

18:00

 

RKGSV

-

Fiducia

18:00

Vijfde Klasse G

BVV ‘27

-

VV Holthees-Smakt

18:00

 

Sambeek

-

SV United

18:00

 

SVOC ’01

-

De Zwaluw

18:00

 

SVS

-

HRC ‘27

18:30

 

SC St. Hubert

-

VIOS ‘38

18:30

 

Merselo

-

Heijen

18:00

Vijfde Klasse H

GVV ‘57

-

Odiliapeel/Braks Groep

18:00

 

Ruwaard

-

SBV

18:00

 

Gassel

-

Ravenstein

18:00

 

SCV ‘58

-

VCO

18:00

 

FC De Rakt

-

OKSV

18:00

 

Ulysses

-

SCMH

18:00