Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Oefenwedstrijden voorbereiding tweede seizoenshelft!

Bij deze een aantal oefenwedstrijden die gespeeld zullen worden ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Kijk hieronder welke wedstrijden u kunt gaan bezoeken! Bent u op de hoogte van meer oefenwedstrijden, laat dit ons weten, zodat wij dit hierbij kunnen zetten: redactie@indewandelgangen.com

 

 

 

 

6 januari

15:00 uur                            Fortuna Sittard 1 – Patro Eijsden 1
19:00 uur
                            Linne 1 - Brevendia 1

7 januari

11:30 uur                            RKSV De Ster - MMC Weert
11:30 uur
                            Linne 1 - TAC '90 (Den Haag)

9 januari

19:30 uur                            Fortuna Sittard 1 – Sportclub Susteren 1
                                             (wordt gespeeld in Susteren)
20:00 uur
                            Sporting Heerlen 1 - WDZ 1
19:30 uur                            SV Brunssum 1 - KCC '13 1
20:00 uur                            RKVVL/Polaris 1 - Willem 1
19:45 uur
                            RVU 1 - RKHBS 1 

11 januari

19:30 uur                            Sportclub Susteren 1 – VV HEBES 1
19:30 uur
                            Chevremont 1 - RKVV Wijnandia 1

12 januari

19:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – De Leeuw 1 (Wintercup)
                                             Walram 1 – LHC 1 (Wintercup)
19:45 uur                            FC Gulpen 1 – Kakertse Boys 1
20:00 uur                            VV Scharn 1 - VV SCM 1

13 januari

Tijd onbekend                    SV Langeberg - A-jeugd Roda JC
20:00 uur                            RKVV Heksenberg 1 – RKSV Bekkerveld 1
                                             (wordt gespeeld te Langeberg)
19:00 uur                            Sporting Heerlen 1 - VV Caesar 1
12:00 uur                            VV Caesar 2 - VV Havantia 1
17:00 uur
                            Achates 1 - Stormvogels '28 1
                                             (wordt gespeeld bij Vitesse '08 te Gennep)
14:00 uur                            SV Meerssen - FC Aalsmeer 
18:00 uur                            SV Eikenderveld 1 - Hercules (Den Haag)

14 januari

13:00 uur                            Finalewedstrijden Wintercup   
12:00 uur                            Rios ’31 1 – Brevendia 1
13:00 uur
                            Weltania 1 - SV Abdissenbosch 1 
12:00 uur                            Wittenhorst 1 - Oirschot Vooruit 1 
12:00 uur                            Alfa Sport 1 - UOW '02 1
14:30 uur                            Willem 1 - SV Brunssum 1
11:00 uur
                            Urmondia 1 - Geulsche Boys 1
12:00 uur                            SHH 1 - RKVV Haelen 1 
12:00 uur
                            Mierlo Hout 1 - Sportclub Irene 1
12:00 uur                            Voerendaal 1 - Sportclub '25 1
11:45 uur
                            RKSV De Ster 1 - FC Geleen Zuid 1 
11:00 uur                            KVC Oranje 1 - SVN 1

16 januari          

20:00 uur                            MVV Maastricht beloften – Sportclub Susteren
19:45 uur                            Juliana '31 1 - Wittenhorst 1
19:30 uur
                            Spaubeek 1 - Urmondia 1
20:00 uur
                            Haanrade 1 - Vijlen 1
20:00 uur
                            Excellent 1 - Achates 1 
19:30 uur                            RKHBS 1 - SV Hulsberg 1 
19:45 uur
                            FC Geleen Zuid 1 - Wijnandia 1
19:30 uur                            Groene Ster 1 - Jong Roda JC

18 januari

20:00 uur                            RKVV Heksenberg 1 – BSV Limburgia 1
                                             (wordt gespeeld te Langeberg)
20:00 uur
                            RKSV Minor 1 - GSV '28 1
20:00 uur                            Eijsden 1 - RKSV Heer 1 

19 januari

19:30 uur                            Conventus '03 1 - SV Abdissenbosch 1
19:45 uur
                            Sporting Heerlen 1 - Chevremont 1 

20 januari

18:30 uur                            Hansen Dranken Toernooi: Linne, Oranje-Blauw '15, SC Leeuwen, MBC '13
19:00 uur
                            SV Hulsberg 1 - Wijnandia 1
19:00 uur                            RKVV Neerbeek 1 - Jabeek 1 
19:00 uur                            RKSV De Ster - VV Walram 

21 januari

12:00 uur                            Caesar 1 - SVC 2000 1 
11:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – Sportclub 25 1
11:00 uur                            FC Hoensbroek 2 – UOW ’02 2
14:00 uur                            FC Gulpen 1 – Rood Groen LVC ‘01
11:00 uur                            Rios ’31 1 – SV Panningen 1
12:00
 uur                            VV Caesar 1 - SVC 2000 1
12:00 uur
                            VV Caesar 2 - GSV '28 2
14:00 uur                            Alfa Sport 1 - Lindenheuvel/Heidebloem C. 1
12:00 uur                            RKDFC 1 - SV Brunssum 1
12:00 uur                            SHH 1 - FC Geleen Zuid 1
12:00 uur                            RKVVL/Polaris 1 - RVU 1

11:30 uur                            MMC Weert - FC Maasgouw
12:00 uur
                            MVC 1 - RKSV Liessel 1 
11:30 uur
                            SV Laar 1 - Brevendia 1
12:30 uur
                            Linne - RKDSO
12:00 uur
                            Gassel 1 - Achates 1 
11:30 uur
                            VV De Leeuw 1 - RKHBS 1 
12:00 uur
                            UOW '02 - SV Simpelveld 
14:30 uur
                            DESM 1 - Sportclub Irene 1 
12:00 uur
                            Jekerdal 1 - RKSV Bekkerveld 2
11:00 uur                            LHC 2 - Sportclub '25 2
12:00 uur                            Urmondia 1 - Stevensweert 1
12:00 uur                            VV Schimmert 1 - FC Ria 1 
11:00 uur                            SVN 1 - Scharn 1
14:00 uur                            Marvilde 1 - BMC 1 (4e ronde beker)
12:00 uur                            SV Eikenderveld 1 - Kakertse Boys 1 
12:00 uur                            Toxandria 1 - Prinses Irene 1 
14:30 uur                            Excellent 1 - Berghem Sport 1 
14:30 uur                            Veritas 1 - RKSV Minor 1
                                             (bekerwedstrijd)

23 januari

19:45 uur                            RKSV De Ster – Sportclub Susteren
19:30 uur
                            Alfa Sport 1 - Sporting Heerlen 1 
20:00 uur                            MMC Weert - Veritas
19:30 uur
                            RKTSV - Vijlen

28 januari

11:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – SVN 1
11:00 uur                            FC Hoensbroek 2 – Sportclub 25 2
14:30 uur                            Lindenheuvel/Heidebloem Combinatie – RKVV Heksenberg
                                             (COMPETITIEWEDSTRIJD)
14:30 uur
                            VV Caesar 1 - VV Eijsden 1 
                                             (COMPETITIEWEDSTRIJD)
12:30 uur                            Alfa Sport 1 - Weltania 1 (schaduwwedstrijd)
11:00 uur                            Langeberg 2 - RKSV Bekkerveld 2
12:00 uur                            Wijnandia 1 - Sportclub '25
                                             (bij afgelasting competitiewedstrijd)
11:30 uur                            RKTSV 1 - RKVV Haanrade 1 
                                             (bij afgelasting competitiewedstrijd)                                             

30 januari

19:45 uur                            FC Gulpen 1 – WDZ 1
20:00 uur
                            Sporting Heerlen 2 - SV Abdissenbosch 2
20:00 uur
                            RKVVM - Vijlen

1 februari

20:00 uur                            RKSV Minor 1 - Eikenderveld 1        

2 februari         

19:30 uur                            RKSV Bekkerveld 2 - WDZ 2        

4 februari

11:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – UOW ’02 1
11:00 uur                            Vaesrade 1 – FC Hoensbroek 2
14:30 uur                            RKVV Heksenberg – Brevendia
                                             (COMPETITIEWEDSTRIJD)
14:30 uur
                            Sportclub '25 - VV Caesar 1 
                                             (COMPETITIEWEDSTRIJD)
11:00 uur                            VV Caesar 2 - VV Eijsden 2
11:00 uur 
                           VV Sittard 2 - SV Abdissenbosch 2
12:00 uur                            Alfa Sport 1 - SV Simpelveld 1 (schaduwwedstrijd)
11:00 uur
                            RKSV Bekkerveld 2 - Walram 2 
12:00 uur                            RKVVM 1 - Sportclub '25 1 
                                             (Bij afgelasting competitiewedstrijd)
12:00 uur                            Eijsden 1 - SVME 1 (of 6 februari)

6 februari

19:30 uur                            Walram 1 - RKHBS 1 
20:00 uur                            Eijsden 1 - SVME 1 (of 4 februari)

 

8 februari 

19:30 uur                            Brevendia 1 - Merefeldia 1

16 februari

19:45 uur                            RKHBS 1 – FC Gulpen 1
19:45 uur
                            RKHBS 1 - FC Gulpen 1  (is onder voorbehoud)

17 februari

19:00 uur                            VV Caesar 2 - EVV 2

18 februari

11:30 uur                            Scharn 1 – FC Hoensbroek 1
11:00 uur                            FC Hoensbroek 2 – WDZ 2
14:30 uur                            Spaubeek – RKVV Heksenberg
                                             (INHAALWEDSTRIJD)
11:30 uur
                            Voerendaal - Vijlen (schaduwwedstrijd)
12:00 uur                            De Leeuw 1 - Sportclub '25 1 
                                             (Bij afgelasting competitiewedstrijd)

20 februari 

20:00 uur                            VV Caesar 1 - Spaubeek 1 
20:00 uur                            LHC 1 - Alfa Sport 1

25 februari

11:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – BSV Limburgia 1
12:00 uur                            RKTSV 1 - Alfa Sport 1
12:00 uur                            Walram 1 - Sportclub '25 1 
                                             (Bij afgelasting competitiewedstrijd)

4 maart

 

11:30 uur                            FC Hoensbroek 1 – SV Simpelveld 1