Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Inhaalprogramma paasmaandag 17 april!

Ook komende maandag veel inhaalwedstrijden. Bekijk ze in het onderstaande schema! De wedstrijd in de Derde Klasse A tussen vv SCM en VV Hellas begint bij een stand van 1-1. 

Met dank aan Johan Hollanders voor het programma! 

Op donderdag 20 april ook één wedstrijd, namelijk die in de Derde Klasse tussen HBSV en SC Irene, aanvang 18:30.   



Programma maandag 17 april
 

Klasse

Wedstrijd

 

 

Aanvangstijd

Hoofdklasse B

Halsteren

-

OSS ‘20

14:30

 

DHC

-

IFC

14:00

 

DESO/Van der Horst

-

Groene Ster

14:30

Eerste Klasse C

Beerse Boys

-

RKTVV

14:30

 

NEC

-

Nemelaer

14:00

 

MOC ‘17

-

SV Top

14:30

Eerste Klasse D

SV Venray

-

Wittenhorst

14:30

Tweede Klasse F

BVV/Timmermans Infra

-

WSC

14:30

 

EVVC

-

Oirschot Vooruit

14:30

 

Prinses Irene

-

Emplina

14:30

 

Baardwijk

-

Rhode

14:30

 

Nieuw Woensel

-

Best Vooruit

14:30

 

Schijndel/De Wit

-

Helvoirt

14:30

Tweede Klasse H

NWC

-

Rood Wit V.

14:30

 

RKSV Heeze

-

Wilhelmina

14:30

Derde Klasse A

Voerendaal

-

SV Simpelveld

14:30

 

SVN

-

BMR

14:30

 

VV SCM

-

VV Hellas

14:30

Derde Klasse C

Stormvogels ‘28

-

HBSV

14:30

 

SC Leeuwen

-

Sparta ‘18

14:30

Vierde Klasse B

Sylvia

-

Passart – VKC

14:30

 

WDZ

-

Haanrade

14:30

 

Kakertse Boys

-

RKTSV

14:30

Vierde Klasse D

FCV – Venlo

-

St. Odiliënberg

18:00

 

Oranje Blauw ‘15

-

RKAVC

18:00

Vierde Klasse F

RKOSV Achates

-

Meterik

14:30

Vierde Klasse G

MVC

-

Bavos

14:30

Vierde Klasse H

Hapse Boys

-

Festilent

14:30

 

HBV

-

Herpinia

14:30

 

Juliana Mill

-

SIOL

14:30

Vierde Klasse I

Boskant

-

Avesteyn

14:30

 

SCI/Flynth

-

BMC

14:30

Vijfde Klasse B

Havantia

-

Rimburg

14:30

 

Jabeek

-

Abdissenbosch

14:30

Vijfde Klasse C

Susterse Boys

-

Slekker Boys

14:30

Vijfde Klasse D

EMS/RFC

-

Boekel

14:30

 

SVVH

-

Rood Wit ’67/Plus

14:30

Vijfde Klasse E

RKDSO

-

VV Kessel

14:30

 

Reuver

-

St. Helenaveen

14:30

 

Grashoek

-

Neerkandia

14:30

Vijfde Klasse F

HVV Helmond

-

Boerdonk

14:30

Vijfde Klasse G

De Zwaluw

-

Sambeek

14:30

 

Menos

-

SVOC ‘01

14:30

Vijfde Klasse H

Ravenstein

-

Ruwaard

14:30 

 

De Willy’s

-

GVV ‘57

14:30 

 

MOSA ‘14

-

Odiliapeel/Braks Groep

14:30